content_img_1

Dyrektorem Przedszkola jest Marta Pomorska
mgr Marta Pomorska – posiada ukończone studia z zakresu pedagogiki specjalnej na UAM i podyplomowe studia z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Jest licencjonowanym terapeutą behawioralnym (nr licencji 205/T/2017 - terapeutabehawioralny.pl). Posiada wiele kursów i szkoleń z zakresu pracy z dzieckiem z autyzmem. Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego Mistrzowie Zabawy i Przedszkola Terapeutycznego Mali Mistrzowie w Gnieźnie.

Z - cą dyrektora Przedszkola jest Natalia Nowak
mgr Natalia Nowak – posiada ukończoną pedagogikę przedszkolną, logopedię i filologię polską. Skończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu pracy z dzieckiem min. III stopniowy kurs terapii behawioralnej oraz wiele szkoleń tematycznych: Bum Bum Rurki, Klanza , Arteterapia, Balonowe Kreacje.

W przedszkolu obecnie pracuje dwóch wychowawców grup, jeden nauczyciel wspomagający i dwie pomoce przedszkolne.