Tu będa informacje o ciasteczkach
  • slide-17
    Mistrzowie Zabawy
    Niepubliczne Przedszkole Integracyjne

Certyfikowane Przedszkole Froeblowskie

Certyfikat Przedszkole Gniezno
Niebanalna metoda pracy. Froeblowski program Dar Zabawy realizujemy z pasją!

Małe grupy przedszkolne
– maksymalnie 15 dzieci

Wszechstronne zajęcia dodatkowe
i mnóstwo wycieczek!
Dlaczego warto wybrać nasze przedszkole?

content_img_1 Przedszkole „Mistrzowie Zabawy” powstało w 2011 r i jest miejscem otwartym dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W naszym przedszkolu w dwóch grupach przebywa 25 dzieci, a nasi podopieczni mają do dyspozycji plac zabaw i dwie ładnie urządzone sale. Placówka znajduje się w spokojnej dzielnicy, z dala od gwaru miasta. Jako placówka integracyjna dbamy o różnorodność oddziaływań terapeutycznych, w szczególności jednak staramy się, aby dzieci niepełnosprawne i zdrowe znalazły wspólną nić porozumienia, ucząc się od siebie nawzajem.

O Froeblu słów kilka

W naszym przedszkolu naukę i zabawę opieramy na Programie Dar Zabawy stworzonym w oparciu o koncepcję pedagogiczną F.W. Froebla. Zajęcia dydaktyczne organizowane są w Porannym Kole, oraz w małych grupach w kącikach zabawowo – badawczych. Wprowadzenie pracy w kącikach badawczym, twórczym, gospodarczym i darów zrewolucjonizowało pracę naszego przedszkola. Dzieci w poszczególnych kącikach mają szansę na podjęcie twórczych działań, naukę współpracy, rozwój wyobraźni.

Szczegółowe informacje o pedagogice Froebla o sposobach pracy z programem znajdziecie Państwo na stronie froebel.plFanpage Centrum Terapii Qumam

Centrum Terapii Qumam

 

Szukasz odpowiedniego przedszkola Gniezno dla swojego dziecka? Konieczne sprawdź ofertę naszej placówki. Wybierz najlepsze przedszkole Gniezno.

Dlaczego warto wybrać nasze przedszkole Gniezno? Grupy dzieci nie przekraczają 25 osób, co ułatwia opiekunom prowadzenie zajęć. Stawiamy na integrację oraz ciekawie prowadzone zajęcia. Przedszkole niepubliczne Gniezno posiada zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów, którzy doskonale wiedzą, jak uczyć dzieci poprzez zabawę.

Przedszkola niepubliczne Gniezno: "Mistrzowie Zabawy" oraz "Mali Mistrzowie" posiadają odpowiednio przystosowane sale dydaktyczno-terapeutyczne. Nasze prywatne przedszkola Gniezno wyróżnia ciekawy, indywidualny program terapeutyczny, który pozwala wyrównać deficyt rozwojowy każdego dziecka i skutecznie uczyć nowych umiejętności.

Postaw na wysoki poziom terapii – wybierz dobre przedszkole Gniezno!