Tu będa informacje o ciasteczkach

Najlepsze przedszkole GnieznoNajlepsze przedszkole Gniezno

Najlepsze przedszkole Gniezno – Przedszkole terapeutyczne

Twoje dziecko ma zaburzenia rozwojowe, trudności w nauce i zachowaniu? Wybierz najlepsze przedszkole Gniezno, aby jak najszybciej usprawnić funkcjonowanie dziecka. Nasze przedszkole „Mali Mistrzowie” jest przystosowane do dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Za nasz główny cel stawiamy na usamodzielnienie dziecka tak, aby mogło normalnie funkcjonować wśród rówieśników, w szkole czy w środowisku społecznym.

Nasze przedszkole stwarza najlepsze warunki dla dzieci. Dzięki mniejszym grupom i wprowadzanym terapiom, dziecko jest w stanie wejść do integracji z innymi. Nie czekaj – zapisz swoje dziecko już dziś!

Najlepsze przedszkole Gniezno – Przedszkole integracyjne

Kolejne przedszkole, które prowadzimy to przedszkole „Mistrzowie Zabawy”. Jest dedykowane dzieciom mającym specjalne potrzeby edukacyjne.

Dzieci przebywają w dwóch grupach. W każdej z nich jest 12, maksymalnie 13 dzieci, dzięki czemu opiekunowie mogą poświęcić każdemu dziecku znacznie więcej czasu. Do dyspozycji mamy dwie nowoczesne i dobrze wyposażone sale oraz plac zabaw. Przedszkole działa w oparciu o program Dar Zabawy po to, aby dzieci mogły podjąć twórcze działania, nauczyły się współpracy i rozwijały swoją wyobraźnie. Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami!