Tu będa informacje o ciasteczkach

Prywatne przedszkole GnieznoPrywatne przedszkole Gniezno

Prywatne przedszkole Gniezno - Postaw na najlepszą opiekę dla Twojego dziecka

W naszym prywatnym przedszkolu Gniezno stawiamy na bezpieczeństwo Twojego dziecka, niezależnie od wyboru tego czy jest to przedszkole terapeutyczne czy integracyjne. Nasi pracownicy posiadają wymagane kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie. Jeśli chcesz, aby Twojemu dziecku poświęcano znacznie więcej uwagi niż w przedszkolach publicznych – postaw na jedną z naszych placówek! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do zapisów.

Przedszkole Gniezno – Różnorodna oferta dla każdego

Posiadamy prywatne przedszkole Gniezno, które jest dostosowane dla dzieci mających zaburzenia rozwojowe i trudności w nauce. Prowadzimy także przedszkole integracyjne, które jest skierowane dla dzieci mających specjalne potrzeby edukacyjne. Nasze przedszkola posiadają nowoczesne, bardzo dobrze wyposażone sale. Grupy są znacznie mniejsze niż w publicznych przedszkolach, co pozwala na skupienie większej uwagi na każdym dziecku. Korzystamy ze sprawdzonych metod terapeutycznych i rozwojowych, które pozwolą rozwinąć kreatywność i wyobraźnię, a także nauczyć dziecko współpracy z rówieśnikami.

Poznaj proces rekrutacji

Proces rekrutacji w naszych przedszkolach prowadzimy przez cały rok. W zależności od liczby wolnych miejsc, przyjmujemy nowe dzieci. Prowadzimy także listę osób oczekujących. Więcej szczegółowych informacji pod numerem telefonu 600 415 426.

Skontaktuj się z nami!