Tu będa informacje o ciasteczkach

Przedszkola GnieznoPrzedszkola Gniezno

Przedszkola Gniezno – Skorzystaj z najlepszych ofert

Oferty naszych prywatnych przedszkoli Gniezno są bardzo różnorodne. W zależności od tego, czego potrzebuje Twoje dziecko – jesteśmy w stanie zagwarantować miejsce w jednym z dwóch przedszkoli. Prowadzimy dwa przedszkola „Mali Mistrzowie” oraz „Mistrzowie Zabawy”, które są dostosowane dla dzieci mających inne potrzeby edukacyjne i trudności w nauce lub dla dzieci z zaburzeniami rozwojowymi.

Mistrzowie Zabawy – Idealne miejsce dla każdego dziecka

Jednym z naszych przedszkoli Gniezno jest przedszkole „Mistrzowie Zabawy”. Oferujemy zajęcia w znacznie mniejszych grupach, dzięki czemu każdemu dziecku poświęcana jest odpowiednia ilość czasu. Nasza sale są przestronne, nowoczesne i przystosowane dla najmłodszych, a dodatkowo posiadamy także plac zabaw. Przedszkole położone jest z dala od centrum miasta, w spokojnej okolicy.

Naukę i zajęcia przeprowadzane są w oparciu o program Dar Zabawy. Dzieci podzieleni są na grupy i w osobnych kątach uczą się wielu potrzebnych i kształtujących rzeczy. Zajęcia pozwalają podejmować twórcze działania, uczyć się współpracy z innymi, a także rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię.

Nie czekaj – Zapisz swoje dziecko już dziś!

W każdej chwili możesz zapisać swoje dziecko do jednego z naszych przedszkoli. Oprócz szerokiej oferty gwarantujemy także atrakcyjną cenę czesnego i niskie opłaty za wyżywienie dziecka. Wyślij swoje dziecko do jednego z najlepszych przedszkoli w okolicy. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami!