Tu będa informacje o ciasteczkach

Przedszkole dla dzieci autystycznych GnieznoPrzedszkole dla dzieci autystycznych Gniezno

Przedszkole dla dzieci autystycznych Gniezno – Wysoki poziom terapii

Skorzystaj z oferty naszego przedszkola dla dzieci autystycznych Gniezno – Mali Mistrzowie. Stworzyliśmy je dla dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera, a także z zaburzeniami rozwojowymi, trudnościami w nauce i zachowaniu.

Za nasz główny cel bierzemy usprawnienie funkcjonowania dziecka tak, aby później mogło funkcjonować samodzielnie lub z małym wsparciem. Jak najszybsze reagowanie na choroby dziecka, pozwoli na wyrównanie deficytów i integrowanie się dzieci z rówieśnikami i innymi osobami. Dzięki dostosowaniu odpowiednich warunków dzieci uczą się znacznie szybciej, a efekty widać bardzo szybko. Pozwól swojemu dziecku przystosować się do normalnego funkcjonowania – zapisz je już dziś. Zapraszamy!

Co wyróżnia nasze przedszkole?

Przedszkole dla dzieci autystycznych Gniezno musi mieć odpowiednio przystosowane sale dydaktyczno-terapeutyczne, które oferujemy. Wyspecjalizowani nauczyciele, którzy posiadają wykształcenie i doświadczenie w terapii dziecka z autyzmem, to kolejna rzecz wyróżniająca nasze przedszkole. Indywidualne programy terapeutyczne, które tworzymy, pomagają wyrównywać deficyty rozwojowe i skutecznie uczyć nowych umiejętności. Oprócz tego dzieci posiadają indywidualne stanowiska pracy oraz terapeutę. Zapraszamy do zapisów.

Skontaktuj się z nami!